Základní škola Ostrov
Základní škola Ostrov,Masarykova 1289, p.o.

Republikové finále OVOV Brno

Republikové finále OVOV Brno 2

Terka Antošová, Lucka Rybáková a Nikča Hořtová - tyto 3 slečny reprezentovaly naši školu v Republikovém finále OVOV.

Terka Antošová, Lucka Rybáková a Nikča Hořtová - tyto 3 slečny reprezentovaly naši školu v Republikovém finále OVOV....a naprosto skvěle.

Ve dnech 8. a 9. září bojovaly v Brně ve dvoudenním náročném desetiboji o co nejlepší umístění ve velmi početné konkurenci.

Především Terka si zaslouží obrovskou pochvalu...ve své kategorii se umístila na 7. místě. Skvělé výkony podala především v atletických disciplínách (děkujeme Atletika Ostrov) - vyhrála běh na 1 km i trojskok, 🥈 brala v běhu na 60 m a v hodu medicimbalem, trochu méně se jí dařilo v silových disciplínách. I přesto jí 5974 bodů přineslo DIAMANTOVÝ odznak a top desítku v republice.

Ani Lucka v nejnabitější skupině 77 dívek nezahálela a nezalekla se . V počtu kliků předvedla parádní výkon a skončila na 3. místě, v běhu na 1 km doběhla 6. Celkově brala 27. místo a počet 6476 bodů jí přinesl také DIAMANTOVÝ odznak.

Nikča skvěle hodila medicimbalem - 2. příčka a v driblinku byla 7. Za celkový počet bodů 5695 si přivezla STŘÍBRNÝ odznak.

Naše škola může být právem pyšná na sportovce, kteří ji tímto způsobem reprezentují....děkujeme a jen tak dál.

Datum vložení: 14. 9. 2022 8:06
Datum poslední aktualizace: 26. 3. 2024 10:42
Autor: Správce Webu