Základní škola Ostrov
Základní škola Ostrov,Masarykova 1289, p.o.

Závody "Lyžuj Lesy" 2023

Žáci ZŠ Masarykova Ostrov se velmi úspěšně zúčastnili běžkařského závodu "Lyžuj Lesy".

Lyžuj Lesy 2023....

Velmi úspěšně reprezentovali žáci 1. i 2. stupně naši školu ve skicrossu na Jahodové louce u Božího Daru. Na trati kromě jizdy na lyžích volným způsobem čelili mnoha překážkám - skokánek, jízda pozadu, překračování a podlézání různých stříšek, lan. Z každého ročníku jsme měli zástuce, jak amatéry, tak registrované lyžaře a podle toho byl závod rozdělen.

1. a 2. třída - holky obsadily kompletně stupně vítězů - Julča Chalupová 🥇, Viky Klečková 🥈a Anežka Bílková 🥉. Kluci brali Maty Rysl 🥇a Šíma Kunc 🥉. Z registrovaných zvítězil Víťa Vojtek🥇. Dále se zapojili Kája Kejvalová, Maruška Tyrpeklová a Mára Čácha.

3. - 5. třída - Medailisty se v amatérech stali Péťa Šrail 🥈a Nellča Merhulíková🥇, v závoďácích Miky Chalupa 🥇, Jenda Kaválek 🥈. Dalšími bojovníky byli Ondra Halámka, Lea Ryslová, Lucka Bauerová, Maruška Edwards, Bětka Círová, Vašek Lebeda, Fíla Koutný, Fíla Bleha, Anežka Vojteková, Nina Grausová, Áňa Lefanová a Kačka a Ela Hellmichovy.

6. a 7. ročník - vítězkou byla Lucka Rybáková 🥇v profi a Lucka Urbánková 🥈...dále závodili Tonda Matoušek, Emča Lefanová, Áňa Tůmová, Tonda Černý, Táďa Matoušek a Maty Poledníček.

8. a 9. třída - registrovaní Tonda Myslík 🥇, Áďa Kunc 🥈a Fíla Toth 🥉, v amatérech bral Pepíno Boleslav 🥇, Nikča Vašková 🥈a Doubravka Kaválková 🥉. Bojovný výkon předvedl i Martin Mišinger.

Datum vložení: 2. 3. 2023 9:30
Datum poslední aktualizace: 26. 3. 2024 10:42
Autor: Správce Webu